На відміну від басейну, сауну можна облаштувати як в заміському будинку так і в міській квартирі.

 

Готова модель «вбудованої» сауни - це дерев'яна кабінка, яка обігрівається піччю-кам'янкою: у місті - тільки електричної, в будинку можна і дров'яної.

 

 

Піч-кам'янку вибирають, виходячи з обсягу приміщення (1 кВт на 1 м3). Чим більше елементів печі виконано з нержавіючої сталі, тим вона якісніша і довговічніше. Камені годяться тільки вулканічні - діабаз, габро-діабаз або перидотит, а для внутрішньої обробки застосовують вільху, осику, липу, ялину фінську, сосну фінську селективну або канадський кедр. Якщо у вашій квартирі не можна встановити вбудовану «парилку», не впадайте у відчай. Непогана заміна - інфрачервона сауна.

 

Якщо Ви вирішили побудувати сауну, то в першу чергу Вам потрібно обладнання для саун , яке Ви можете купити в нашій компанії. 

 

У нас Ви можете купити будь-яку необхідну обладнання для саун , а саме дров'яні печі, eлектричні кам'янки, інфрачервоні елементи, парогенератори, пульти управління для сауни, будівельні матеріали, двері для саун, аксесуари для сауни.

 

Що стосується самого будівництва саун , то і в цьому ми зможемо Вам допомогти, оскільки ми працюємо на даному сегменті ринку з 1997 року і за цей час ми встигли побудувати величезну кількість оздоровчих комплексів (саун і басейнів) як в Києві так і по Україні.  

 

Один їх важливих етапів будівництва саун і лазень - їх проектування. На початковому етапі потрібно грамотно розробити проектну документацію, прорахувати обладнання і продумати місце розташування, пристрій, зовнішній вигляд об'єкта. Від цього залежить функціональність лазні або сауни, її довговічність і безпеку. Тому не варто самостійно займатися зведенням. Довірте це професіоналам. Ми виконуємо будівництво саун під ключ , тобто візьмемо на себе розробку повного пакету проектної документації, підберемо найякісніші будматеріали і виконаємо роботу в найкоротші терміни. Наш профіль - будівництво фінських саун і турецьких лазень різного розміру і призначення - як для приватних будинків, так і для оздоровчих комплексів.

 

Ви можете подивитися галерею наших робіт.